Новини світу. 25 травня. США. 89-річний проповідник Гарольд Кемпінг, який призначив кінець світу на 21 травня 2011 року, був змушений визнати свою помилку.

Гарольд Кемпінг

Помилку з датою Гарольд Кемпінг пояснив дуже просто – він обрахувався. І одразу ж оголосив, що розрахував нову дату. Згідно з останніми вишукуваннями Кемпінга, кінець світу наступить 21 жовтня 2011 року.

На думку Кемпінга, страшний суд розпочнеться о 18:00 в кожному часовому поясі. На цей раз помилки бути не повинно, пообіцяв він в ефірі “Сімейного радіо” в Каліфорнії. До речі, саме за допомогою цієї радіостанції кемпінг посіяв у США і по всьому світу панічні чутки про близький кінець світу.

Проповідник обіцяв, що 21 травня на Землі почнуться найпотужніші землетрусу, але тепер оголосив, що його передбачення збулося лише “в духовному сенсі” – минула субота стала днем ​​”невидимого Божого суду”. Потрібно ще п’ять місяців, щоб світ загинув фізично.

21 жовтня всі праведники – в кількості 200 мільйонів чоловік піднесуться на небо, а грішники – 6,5 мільярдів – залишаться на Землі і загинуть від руйнівних стихійних лих.

Американські ЗМІ нагадують, що на початку 1990-х років Кемпінг вже пророкував друге пришестя Ісуса Христа, називаючи точну дату – 15 вересня 1994 року. Пізніше він визнав, що Христос так і не з’явився на Землі. Виною всьому також стала “помилка в обчисленнях”.

Джерело Топ ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.