Новини шоу-бізу. 28 травня. Колишній чоловік Алли Пугачової Міколас Орбакас поділився з журналістами спогадами про свій шлюб зі співачкою.

Алла Пугачова
Екс-чоловік Пугачової розповів, як розбив їй ніс

Як зізнався батько Христини Орбакайте, вони з примадонною були настільки темпераментною парою, що нерідко справа доходила до кровопролитних бійок.

“Ми жили щасливо. Разом були чотири роки. У нас з Аллою було двовладдя: ніхто нікого не пригнічував, ніхто ніким не командував. Так було один рік. А потім у Алли і в мене почалися гастролі. Тут-то все і розладналося”, – розповів журналу “Тайны Звезд” Орбакас.

“Ми обидва запальні, емоційні. Два актори в сім’ї – це ж вічно сплячий вулкан. І тут я став підозрювати, що у Алли хтось є на стороні. А потім і “доброзичливці” донесли, що цей хтось із її ансамблю . Сказав про це їй, а вона не стала нічого заперечувати. Чесно у всьому зізналася і зажадала розлучення”, – згадує колишній чоловік примадонни.

“Мене довго мучило питання: хто винен? І я прийшов до висновку, що це був я. У Алли були до мене претензії, я був не тим чоловіком, про якого вона мріяла. Головна її претензія до мене – випивка, я серйозно захоплювався алкоголем, – пояснив причину розставання зі співачкою Орбакас. – Але коли зайшла розмова про розлучення… Алла і так мене часто муштрувала, могла прикласти будь здоров! Як дасть кулаком по голові – аж дзвін у вухах. Загалом, тоді вона в черговий раз дала мені по голові, а я в пориві люті розмахнувся і потрапив їй по носі. Та так, що кров струмком пішла”.

Розійшлося подружжя в той же день, що й одружилося.

“Розписалися восьмого жовтня і розлучилися теж восьмого. Христині тоді два з половиною рочки було. Ми розділили опіку над нею, ростили разом. А через якийсь час я знову запив. Алла дізналася і розсердилася: “Не приходь до нас! Не телефонуй! Більше Христину не побачиш!” Але через два місяці пробачила … Зараз ми бачимося тільки на свята. Більше спільного у нас нічого немає”, – підсумував свою сповідь Орбакас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.