Новини економіки. 18 травня. Львівщина. У Львівській митниці відбулась робоча нарада керівного складу, на якій обговорили актуальні питання, зокрема боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил у зоні діяльності Львівської митниці в 2011 році, виконання очікуваних показників надходжень податків та зборів до державного бюджету у травні цього року, підготовку до святкування 20-ї річниці створення митної служби України тощо.

Митниця приносить гроші

Начальник митниці Микола Харкавий проінформував присутніх про те, що останнім часом є позитивні результати у роботі. Зокрема з початку 2011 року перераховано до держбюджету 1 млрд 296 млн грн, що на 330 млн більше, ніж за відповідний період 2010 року.

З початку року порушено 865 справ про порушення митних правил, що на 131 справу більше, ніж за аналогічний період минулого року; вартість предметів правопорушень становить 30 млн 480 тис. грн, порівняно з минулим роком вона збільшилась на 2 млн 892 тис. грн. Показники зовнішньоекономічної діяльності щодо обсягу експорту та імпорту в січні-квітні 2011 року порівняно з аналогічним періодом 2010 року збільшилися на 2 млрд 134 млн 624 тис. грн. Водночас керівник митниці закликав усіх докласти максимум зусиль для того, щоб показники роботи і надалі мали стабільну позитивну динаміку.

Харкавий наголосив на необхідності активного запровадження новітніх технологій, зокрема проінформував про те, що на зустрічі з представниками Громадської ради дійшли порозуміння щодо активного долучення підприємців до процесу електронного декларування, яке активно впроваджує Державна митна служба України. Наголосив також на тому, що й надалі актуальним залишається сприяння залученню іноземних інвестицій для покращання економічного розвитку Львівщини.

Джерел УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.