Новини України. 19 квітня. У Коломиї Івано-Франківської області відбудеться суд у справі за замах на життя головного редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва.

суд
Суд розглядатиме справу журналіста

Сам постраждалий має сумніви, що на лаві підсудних справді опинилися його кривдники. За словами Дем’яніва, міліція не залучала його до таких слідчих дій, як відтворення ситуації на місці події, очна ставка, а процедуру «впізнання» була взагалі сфальсифікована. Він також вважає, що слідство приділило недостатньо уваги достеменній перевірці версій, пов’язаних із професійною діяльністю журналіста.

Комітет захисту українських журналістів виступив із заявою, в якій вимагає від суду прислухатися до аргументів постраждалого та громадської думки і виокремити справу стосовно жорстокого побиття журналіста в окреме провадження, відправивши її на повторне досудове слідство.

23 березня 2010 року в місті Коломия Івано-Франківської області здійснили замах на життя редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва. Злочинці проламали журналісту череп, поламали ногу, що призвело до інвалідності. Лише за збігом обставин журналіст залишився живим.

Джерело Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.