Новини України. 22 квітня. З початку 2011 року працівники підрозділів воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці затримали 435 сторонніх осіб за ходіння по залізничних коліях в невстановлених місцях.

колія
Залізниця просить бути обережним на коліях під час свят

Про це повідомляє прес-служба Південно-Західної залізниці.

Винуватці сплатили штрафи на загальну суму 12698 тис. гривень. Всі кошти, які було сплачено порушниками, спрямовані до державного бюджету, інформує залізниця.

“У період свят та вихідних зростає кількість випадків травмування пасажирів, головною причиною яких є нетверезий стан та нехтування правилами поведінки на залізниці. Основними порушеннями правил безпеки залишається перехід через залізничні колії в невстановлених місцях”, – повідомляє залізниця.

Залізничники нагадують, що колії – це, насамперед, зона підвищеної небезпеки і переходити їх треба лише у встановлених місцях, а також користуватися мостовими та підземними переходами.

Нехтування правилами поводження на залізничному транспорті тягне за собою не тільки загрозу життю та здоров’ю порушників, але й адміністративну відповідальність у вигляді штрафу розміром від двох до десяти неоподаткованих мінімуму, тобто від 34-170 грн, нагадує залізниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.