Новини світу. 6 квітня. Європа. Міграційні процеси з країн арабського світу в західну Європу можуть стати істотною проблемою для останньої.

мусульмани
Мусульмани вже давно диктують свої правила в Європі

Таку точку зору висловили одеські експерти в ході прес-конференції в ІА “МОСТ-Одеса” у вівторок.

“Міграційні процеси будуть посилюватися. Європа – це зона старіючих країн, з низьким демографічним потенціалом. А на півдні великий приріст населення і звідти йде велика демографічний тиск. Я думаю, що цей потужний демографічний пресинг з півдня на північ продавить будь-які межі. Деякі дослідники навіть говорять, що зараз ми вступаємо в нову епоху великого переселення народів”, – сказав викладач кафедри політології ІСН ОНУ ім.І.І. Мечникова Василь Попков.

Директор Одеського регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Волович також додав, що процес міграції мусульманського населення в Європу можна призупинити, але припинити не вийде.

“Кілька років тому була запропонована ідея мультикультурного життя, але сьогодні визнається, що цей проект не спрацьовує. Безліч мусульманських діаспор, які перебувають в західній Європі, не хочуть розчинятися. Вони бережуть свою релігію, мову, традиції. Крім того, вже зараз в західній Європі живуть 15 млн. мусульман, в Німеччині є 2,5 тис. мечетей “, – додав він.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.