Новини політики. 13 квітня. Лідер фракції Партії регіонів у Верховній Раді, голова Луганської облорганізації ПР Олександр Єфремов володіє інформацією про те, що зовнішній «інвестор» виділив кошти на те, щоб в Україні готували людей, які могли б реалізовувати проекти «за варіантом північної Африки».

Олександр Єфремов
Єфремов попереджає про революцію в Україні

Про це він заявив в ході прес-конференції на телеканалі «ЛОТ», відповідаючи на питання, чи зможе Партія регіонів перешкодити спробам застосування нових «помаранчевих» технологій в Україні (питання було поставлене у зв’язку з подіями в Північній Африці).

«Сьогодні світ інформаційно сильно забезпечений, і можна тільки за допомогою інтернету «розігнати» будь-яку інформацію. У мене навіть є дані, що і Сорос виділив певні кошти для того, щоб підготувати у нас в Україні певну групу молодих хлопців, які могли б по варіанту Північної Африки запускати будь-які проекти, які є. Це є і це готується», – заявив Олександр Єфремов.

«Ви знаєте, що мене більше турбує … Якщо ми почали жити в періоді керованого хаосу, то це погано. Якщо це свідомі дії для того, щоб провокувати в певних державах нестабільність, і це робиться іншими державами свідомо, і це політика на найближчий час, то ми вступаємо тоді в нехороший час, в якому будемо жити. Я все-таки сподіваюся, що у нас достатньо буде розуму проаналізувати ситуацію, яка відбувається навколо нас, і не допустити того, щоб у нас це сталося на нашій землі», – зазначив Олександр Єфремов.

На його думку, головний захист українців від впливу ззовні – це повага до своєї держави.

«Якщо у нас не буде поваги людей до нашої держави, то можна буде на нас проводити будь-які експерименти. Якщо ми не зрозуміємо те, що нам потрібно ставитися з повагою один до одного, слухати і чути один одного, з повагою ставитися до своєї держави, вибирати тих керівників, яких ми хочемо вибирати, і до них також з повагою ставитися (тому що вони мають все-таки певний досвід і вони можуть принести користь нашій державі), тоді нічого у нас не вийде. Тоді у нас можуть бути які завгодно – помаранчеві, фіалкові, бузкові – революції і все інше», – підкреслив нардеп.

Джерело Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.