Новини України. 30 квітня. Громадський діяч, народний депутат, голова Національної спілки письменників України Володимир Яворівський написав повість «Найдовша ніч президента», яка незабаром вийде друком.

Володимир Яворівський
Яворівський написав повість про президентські пристрасті

За його словами, повість невелика — всього 90 сторінок. І хоча всі події — вигадані, в ній чітко проглядаються образи Юлії Тимошенко, Віктора Ющенка, Віктора Януковича. «Думаю, навколо неї буде багато пристрастей», — сказав В.Яворівський.

«В нас є сільська, інтелігентська проза. А от прози політичної на такому рівні, щоб проглядалися певні прообрази, не пригадую», — наголосив письменник.

Над повістю він працював 4 місяці. «Доводилося писати вночі, бо не мав можливості працювати як раніше. Тоді я писав цілими днями. Зачинявся у своїй хаті у селі і починав працювати.

Тепер не маю на це часу. Є проблеми у Спілці письменників, треба з’являтися на засідання Верховної Ради, працювати у комітеті», — зауважив В. Яворівський.

Також письменник розповів, що перші читачі схвально відгукнулися про повість. «Повість прочитали Олена Бондаренко з фракції “БЮТ”, Анатолій Дімаров, Олександр Турчинов. Від них отримав теплі і схвальні відгуки. Анатолій Дімаров навіть написав про свої враження на останній сторінці рукопису», — наголосив він.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.