Новини світу. 19 квітня. Жителі Токіо збільшили покупку велосипедів більш ніж у два рази.

ровери
Японці збільшили купівлю роверів в два рази

Мешканці столиці Японії налякані подіями 11 березня, коли в результаті землетрусу і цунамі виїзд з міста на автомобілях був неможливим.

«Я був у Токіо, коли стався землетрус і все буквально зупинилося», – сказав президент спортивного магазину Asahi Co. Сусуму Сімода, передає The Business Week.

«Поїзди не ходили, автобуси не ходили, машини стояли в пробці. І в цьому хаосі я бачив людей на велосипедах, які просто проїжджали повз», – додав він.

За словами бізнесмена, деякі магазини Asahi Co працювали до 4 ранку для того, щоб встигнути обслужити всіх охочих придбати велосипед. Таким чином, обсяги продажів рітейлера подвоїлися за місяць з 11 березня по 11 квітня. Як відзначає видання, населення регіону Канто – найбільш високорозвиненої і урбанізованої частини Японії, в якій розташована столиця держави – Токіо – досягає 128 млн осіб.

Крім Asahi, значне збільшення попиту на велосипеди зареєстрували спортивні магазини Shimano (7,1%). У минулому році продаж рітейлера впали на 1,5%.

Як відзначають експерти, крім транспортного колапсу і побоювань щодо можливого повторення природних катаклізмів, популярність велосипеда серед населення Японії збільшується через подорожчання бензину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.