Новини світу. 22 квітня. Японія. Уряд Японії висловив протест редакції газети New York Times у зв’язку з публікацією карикатури на тему панічного страху у зв’язку з радіаційним фоном в Японії.

Японці образилися за карикатуру

На цьому малюнку Білосніжка, яка з підозрою дивиться на відьму, котра протягує їй яблуко, і запитає: “Хвилинку! Ви випадково не з Японії?”. При цьому казкова дівчина тримає в руці газету з заголовком – “Японська радіація “.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, консульство Японії в Нью-Йорку заявило, що Білосніжка в популярній казці братів Грімм впала в летаргічний сон після того, як відкусила від отруєного яблука. На думку дипломатичного представництва, такі натяки можуть викликати безпідставні сумніви з приводу безпеки японських товарів. При цьому дипломати підкреслили, що вся продукція країни проходить перевірку на радіацію перед тим, як відправитися за кордон.

Карикатура з’явилася в газеті International Herald Tribune, яка належить New York Times. Вона також була виявлена ​​в китайському англомовному виданні China Daily.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.