Новини України. 1 квітня. Марину Ставнійчук, представника Венеціанської комісії, найближчим часом призначать на посаду в адміністрації президента.

Марина Ставнійчук
Ставнійчук працюватиме в адміністрації президента

Відповідний проект указу вже підготовлений. Джерело в АП повідомив, що Ставнійчук, скоріш за все, буде призначена на посаду заступника голови президентської адміністрації. У той же час не виключено, що вона стане радником глави держави, повідомляє “Дзеркало тижня”.

На новій посаді Марина Ставнійчук буде займатися питаннями конституційного процесу, зокрема, займатиметься роботою Конституційної асамблеї. Крім того, до сфери її відповідальності віднесуть питання зміни виборчого законодавства.

Коментуючи рішення про призначення Ставнійчук в адміністрацію президента, джерело видання в АП сказав: «Член Венеціанської комісії – це занадто серйозний ресурс для того, щоб залишати його опозиції».

Сама Марина Ставнійчук на питання “Дзеркала тижня” про можливість призначення на посаду в АП відповіла: «Я це не коментую».

Марина Ставнійчук є членом Венеціанської комісії (Європейської комісії за демократію через право). З 1999 по 2007 рік обіймала посаду заступника голови ЦВК, з червня 2007 року по березень 2010-го була заступником глави секретаріату президента Віктора Ющенка – представником президента в Конституційному суді – представником президента у Центральній виборчій комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.