Новини України. 7 квітня. Розмова Президента України Віктора Януковича з головами всіх українських церков буде відвертою і дасть відповіді на багато питань, які зависли в повітрі.

Ганна Герман
Герман: президент піклується про віруючих всіх конфесій в Україні

Про це заявила радник Президента Ганна Герман, коментуючи рішення глави держави зустрітися 21 квітня з предстоятелями всіх українських церков, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, що все частіше звучать думки про те, що в Україні гноблять конфесії на користь Московського патріархату, Герман сказала: “Це технології і спроби зіштовхнути віруючих різних конфесій. Це політичні ігри”.

“Президент дуже піклується про те, щоб в Україні віруючі різних конфесій відчували себе однаково вільно, мали всі можливості ходити в ту церкву, в яку вони хочуть. Я думаю, що нагнітання ситуації, якісь часом не виважені заяви декого про ту чи іншу церкви – це технології політиків, які намагаються використовувати конфесії в якихось особистих цілях”, – підкреслила радник глави держави.

На її думку, Президент “намагається будувати зважений і доброзичливий діалог з усіма церквами. Саме тому він вирішив зустрітися з представниками всіх церков, вибравши для цього вкрай символічний день – Чистий четвер, останній день Страсного тижня. Це день, коли люди традиційно замислюються про те, як очистити себе, суспільство, як очистити наш будинок, в якому ми всі живемо”.

“Я думаю, що ця розмова буде дуже відвертою, доброзичливою. Вона дасть відповідь на багато питань, які зависли в повітрі”, – зазначила Ганна Герман.

Нагадаємо, 21 квітня Віктор Янукович має намір зустрітися з предстоятелями всіх українських церков.

“Я давно мріяв, але у нас поки що не відбулася така зустріч. Постараюся це зробити в Чистий четвер, 21 квітня, напередодні Великодня“, – сказав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.