Новини України. 30 квітня. Київські містобудівники за завданням президента Віктора Януковича визначили шість земельних ділянок у столиці для будівництва найбільшого ділового центру в Україні.

проект ділового центру Києва
Янукович задумав діловий центр а-ля Астана

Влада Києва має намір побудувати найбільший культурно-діловий центр у столиці за аналогією з діловими анклавами у Парижі (La Defense) і Астані – (Астана-сіті), розповів головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

За його словами, ще наприкінці минулого року після свого візиту до Казахстану президент Віктор Янукович дав доручення голові КМДА Олександру Попову визначити можливі майданчики для будівництва ділового центру міста, як це було зроблено свого часу в Астані.

Столичні архітектори виконали завдання і визначили відразу шість можливих майданчиків для розміщення ділового життя столиці.

Серед них є ділянки, площа забудови яких, за задумом архітекторів, буде перевищувати 200 гектарів. Так, наприклад, один із варіантів розміщення ділового центру – територія “Експоцентру України“, який знаходиться на балансі Державного управління справами при Президентові.

Також велику територію архітектори знайшли на Рибальському півострові. Одним із найбільш цікавих місць для будівництва, на думку Целовальника, може стати так званий “Княжий затон” (11-й мікрорайон Позняки-Західні).

Ще один варіант передбачає розташування Центру трохи вище “Княжого затону”, в районі Дніпровської набережної (лівий берег).

Промислова зона Нижня Теличка, вниз по Дніпру від метро Видубичі, також має шанс перетворитися на Мекку ділових людей. Має свої переваги і територія на перетині проспекту Бажана і Харківського шосе, оскільки найближче від інших розташована до аеропорту “Бориспіль“.

діловий центр

діловий центр 2

діловий центр3

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.