Новини політики. 24 квітня. На зустрічі Президента України з керівниками церков і релігійних організацій країни Віктор Янукович обіцяв сприяти будівництву вірменського храму на Харківському масиві в Києві.

Президент України Віктор Янукович
Янукович допоможе вірменам

Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав глава Української єпархії Вірменської апостольської церкви архієпископ Григоріс (Буніатьян).

“У Києві проживає 40 тисяч віруючих вірмен, а в єдину на сьогоднішній день релігійну споруду – маленьку капличку на території МАУП – вміщується лише 15 осіб”, – пояснив співрозмовник агентства.

За словами архієпископа, “вірменський храм існував у Києві на Подолі з XV століття. Після пожежі вірмени переїхали до Львова, де донині збереглася славетна церква, а в XIX столітті у Києві з’явився новий вірменській храм – на Куренівці. Він проіснував до 1924 року, і потому вже нічого не будувалося”.

“Десять років тому ми почали будувати церкву на тому ж Подолі по вулиці Костянтинівська, 28. Віктор Янукович був тоді прем’єр-міністром, і нам допомагав. Але з приходом нової влади всі зусилля виявилися марними. Чотири роки тому ми знайшли місце на Харківському масиві, на перетині вулиць Чернігівської і Горлівської. Але процедура отримання узгоджень для ордера на будівництво затягнулася, і якщо далі зволікати – це буде вічність”, – пояснив архієпископ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.