Новини політикки. 28 квітня. Президент України Віктор Янукович підписав Указ “Про Раду з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал”.

Віктор-Ющенко
Ющенко тримав посаду від Януковича

Про це повідомляє прес-служба глави держави. Співголовою Ради погодився стати Віктор Ющенко.

“Враховуючи важливу роль Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” у популяризації національного культурного надбання та з метою формування стратегії дальшого розвитку цього культурного закладу, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити Раду з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” (далі – Рада) як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

2. Основними завданнями Ради є підготовка та подання Президентові України пропозицій щодо консолідації зусиль мистецької громадськості, забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на дальший розвиток Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” як сучасного загальнонаціонального культурно-просвітницького центру, в тому числі на вирішення в установленому порядку питань стосовно залучення з цією метою інвестицій.

3. Призначити Ющенка Віктора Андрійовича – Президента України у 2005 – 2010 роках (за згодою) та Кулиняка Михайла Андрійовича – Міністра культури України – співголовами Ради”, – йдеться в Указі, повідомляє УНН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.