Новини економіки. 29 квітня. Одна з провідних інтернет-компанії в Росії Яндекс, сьогодні вранці оголосила про подання документів на реєстрацію в SEC (комісія з цінних паперів США) для публічного розміщення акції.

Яндекс
Яндекс розміщує акції на IPO

Кількість акції і їхня ціна поки ще не визначені, але у Wall Street Journal недавно повідомили, що попередня вартість компанії коливається в межах від $ 6 млрд. до $ 9 млрд.

Орієнтовна максимальна загальна ціна виставлених акції становитиме $ 1 млрд.
Частина акції буде випущена Яндексом, а частина продаватиметься деякими його акціонерами. Яндекс буде представлений у листі Class A звичайних акції на NASDAQ (шукати по: «YNDX»).

Нагадаємо, виручка компанії в 2010 році склала $ 440 млн., чистий прибуток – $ 134 млн. Розмови про розміщення акції йшли аж до 2006 року, в 2008 році Яндекс хотів провести первинне розміщення акції, але через кризу цей проект заморозився на невизначений час.

Morgan Stanley виступає в якості єдиного глобального координатора для пропонованого розміщення. Deutsche Bank Securities і Goldman Sachs виступають в якості сумісних реєстраторів.

Яндекс слідує по стопах своїх російських колег, інтернет-гіганта Mail.ru, який успішно розмістив свої акції на суму в $ 1 млрд. на IPO.

Джерело TechCrunch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.