Новини України. 7 квітня. Леся Гонгадзе вважає виклики Кучми до прокуратури комедією, яку комусь вигідно розігрувати, а Леоніда Даниловича у смерті сина не звинувачує.

Леся Гонгадзе
Леся Гонгадзе не вірить, що Кучма давав наказ вбити її сина

Леся Гонгадзе вкотре запевнила, що кістки і зуби на черепі, на який вказав Пукач, не належать її синові, передає “Сегодня”.

«Поки немає трупа, про яке вбивство може бути мова? Нехай покажуть мені справжні останки Гії. Це страшне шоу продовжують, щоб тримати один одного на гачку. За десять з половиною років цього кошмару помінялися три президенти і п’ять генпрокурорів, і ось аж шостий раптом порушує справу проти Кучми. Я екс-президента не ловила за руку і звинувачувати не можу. Як і не можу повірити, що він віддавав наказ убити мого сина. Можливо, десь розлютився, ляпнув, що треба його вивезти за місто і зняти штани, а хтось цим скористався, щоб усунути Кучму. Все було підлаштовано», – сказала вона.

Леся Гонгадзе впевнена, що політикам вигідно жонглювати справою Гонгадзе. На її думку, третина успіху Ющенко свого часу була досягнута завдяки її синові.

Крім того, вона повідомила, що вже давно не спілкується з Миколою Мельниченком.

«Коли він зрозумів, що мене не можна ніяк використовувати, всі зв’язки припинилися. Ясно, що за ним хтось стоїть», – відзначила Леся Гонгадзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.