Новини України. 9 квітня. Радники президента, які були звільнені з посад заступників глави адміністрації, і тепер підпорядковуються безпосередньо главі адміністрації Сергію Льовочкіну.

Сергій Льовочкін
Усі радники президента "ходитимуть" під Льовочкіним

Про це свідчить схема розподілу обов’язків між керівниками адміністрації президента, затверджена указом Віктора Януковича від 5 квітня.

Крім того, згідно з документом Льовочкіну, зокрема, підпорядковується прес-секретар президента, режимне секретне управління, управління забезпечення зв’язків з Верховною Радою.

Як відомо, 5 квітня Янукович призначив Ганну Герман керівником Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань адміністрації президента.

Андрій Гончарук призначений в Головне управління з питань міжнародних відносин, а Андрій Портнов – Головне управління з питань судоустрою адміністрації президента.

Юрій Ладний призначений керівником Головного управління Державного Протоколу та Церемоніалу адміністрації президента.

В свою чергу Олена Лукаш призначена представником президента у Конституційному Суді, а Марина Ставнійчук – керівником Головного управління з питань конституційно-правової модернізації адміністрації президента.

За матеріалами УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.