Новини України. 20 квітня. Верховна Рада України ратифікувала Угоду про державну соціальну допомогу членам сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших державах, в яких велися бойові дії.

Депутати проголосували за пільги для сімей загиблих солдатів

За закон N0203 проголосували 295 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГИ, стронами угоди є уряди Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України.

Сторони угоди, відповідно до національного законодавства, вважають за доцільне визначати розміри і порядок виплати разової допомоги батькам та іншим членам сімей загиблих військовослужбовців, а також померлих внаслідок отриманих поранень і захворювань, в сумі, не нижче суми обов’язкового державного страхування військовослужбовців, передбаченої чинним законодавством або законодавством СРСР з урахуванням індексації цін.

Крім того, сторони вважають за доцільне передбачити пільгові умови пенсійного забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців, а також померлих внаслідок отриманих поранень і захворювань. Учасники угоди визнають за необхідне поширити на такі сім’ї пільги, передбачені для членів сімей військовослужбовців, загиблих в роки Другої світової війни.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.