Новини України. 21 квітня. Власник Kyiv Post Мохаммад Захур готовий продати це видання за $2,4 млн., якщо до осені воно не почне приносити прибуток.

Власник хоче продати Kyiv Post

“Я бізнесмен, а не політик. Цей бізнес (“Kyiv Post”) приносить мені не політичні дивіденди, а тільки щомісячний збиток у $80 тис.”, – сказав він газеті “Коммерсантъ”.

“Ми поки субсидіюємо “Kyiv Post”, але вічно так тривати не може”, – підкреслив Захур.

За його словами, продати газету він готовий за $2,4 млн. Цю цифру бізнесмен визначив, виходячи з суми, яку він заплатив, купуючи “Kyiv Post” у 2009 році, і вкладених у її розвиток коштів.

“Я запропонував редакції до 1 вересня представити мені бізнес-план щодо подальшого розвитку чи викупити видання. Якщо до цього часу газета стане прибутковою, до питання продажу ми повертатися не будемо, якщо ні – шукатимемо покупця”, – заявив Захур.

Раніше “Телекритика” повідомляла, що на зустрічі з журналістами він оголосив: якщо колектив до 1 вересня зможе знайти кошти на фінансування газети, він продасть її редакції за 1 долар.

20 квітня Захур задовольнив вимогу журналістів, які оголосили страйк, і повернув у газету звільненого раніше головного редактора Брайана Боннера, хоч і не на колишню посаду. Екс-головред тепер буде лише одним із членів редакційної ради.

У цю раду, крім Боннера, увійшли заступники головного редактора – Катерина Горчинська та Роман Олеарчик, а також редактор рубрики “Бізнес” Джеймс Марсон.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.