Новини України. 16 квітня. У Єнакієвому, де сьогодні перебуває з візитом Віктор Янукович, міліція затримала голову благодійного фонду «Пальма Мерцалова», видавця книги «Єнакіївська мафія» Костянтина Воробйова.

єнакієве
Візит до Єнакієвого закінчився скандалом

Про це повідомив співробітник фонду Антон Скиба.

За його словами, в цей день в Єнакієвому планувалося відкриття політехнічного музею «Український техноленд», і К. Воробйов вирушив зустрічати закордонні делегації, які прибули на захід. «У готелі до нього підійшли співробітники міліції і попросили пройти з ними. Причину затримання сформулювали неконкретно: мовляв, на вас надійшла заява», — розповів А. Скиба.

Далі, як розповів голова земляцтва донбасівців Санкт-Петербурга Сергій Лісовський, на шляху до Єнакієвого автобус зі гостями зупинили працівники міліції, які вимагали провести додаткову перевірку паспортних даних учасників відкриття «Техноленд». Зарубіжні делегації відпустили тільки після того, як іноземці пообіцяли викликати на місце конфлікту своїх консулів.

«Ми сподіваємося, що конфлікт благополучно вирішиться, але ми маємо намір довести до відома про цей інцидент Сергія Миронова (російський політик, голова Ради Федерації) та інших перших осіб Росії та інших країн», — зазначив С. Лісовський.

Таким чином, відкриття музею зірвали. К. Воробйов досі знаходиться в міліції.

Нагадаємо, що 15 квітня в Донецьку офіційно презентували проект музею «Український техноленд» в Єнакієвому. Засновниками Техноленду виступили організації з семи країн СНД, а також Грузії. Серед них: Державний політехнічний музей Росії, Київський політехнічний музей, Білоруський державний університет, Бакинський державний університет, Киргизько-Слов’янський державний університет, Дагестанський державний університет, Національний технічний університет України «КПІ», Донецький національний технічний університет, Києво-Могилянська академія, Земляцтво донбасівців Санкт-Петербурга і Ленінградської області, Національна академія наук Молдови, Національна академія наук Республіки Вірменія, Національна академія наук Грузії, Європейської палати торгівлі, комерції та промисловості, благодійний фонд «Пальма Мерцалова».

На суботу, 16 квітня, було заплановано урочисте відкриття проекту на шахті «Червоний профінтерн» в Єнакієвому.

Раніше керівник благодійного фонду «Пальма Мерцалова» Костянтин Воробйов видав книгу «Єнакіївська мафія». Видання вийшло з друку 1 квітня 2011 року.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.