Новини політики. 17 квітня. Дружина екс-президента України (2005-2010 рр.) Віктора Ющенка Катерина Ющенко в ексклюзивному коментарі УНН висловила думку, що її чоловік не піде з української політики.

Віктор Ющенко
Екс-президент залишиться в політиці

“Я знаю, що мій чоловік ніколи не дивиться на посади. Він буде робити те, що вважає за потрібне для нашої країни, і це може бути по-різному. Я не знаю, що це може бути, але я знаю, що це є відповідальність кожного громадянина робити все для поліпшення умов життя в нашій державі. Я знаю одне – він (В.Ющенко. – Ред.) є величезним патріотом України“, – додала вона.

На уточнююче запитання, як Ющенко ставиться до того, що її чоловік не виключає своєї участі у виборах 2012 року, співрозмовниця агентства відповіла, що не читала інтерв’ю свого чоловіка, але думає, що Ющенко не піде з політики.

“Я думаю, що він не піде з політики. Я думаю, що він далі буде працювати. Тому що це просто відповідальність – далі працювати, робити свій внесок так, як кожна людина може. Він буде це робити, але як – я ще не знаю і думаю, що тільки Бог і час покаже”, – резюмувала Катерина Ющенко.

Віктор Ющенко допускає свою участь у парламентських виборах наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.