Новини України. 21 квітня. У “Фронті змін” пояснили, що екс-главу Заставнівської райдержадміністрації Чернівецької області Михайла Бойчука, який побив рибалок, вигнали з партії ще в 2010 році, після призначення його на посаду.

фронт змін
У "Фронті змін" пояснили регіоналам, з якої партії Бойчук

Про це повідомляє прес-служба партії.

“Масштабна кампанія з дискредитації опозиції набирає обертів. Щоб відвернути увагу від злочинів влади, правляча партія вдається до відвертої брехні”, – йдеться в повідомленні.

Минулого тижня голова Заставнівської райдержадміністрації Чернівецької області Михайло Бойчук разом з родичами по-звірячому побили місцевих рибалок. Оскільки цей нелюдський вчинок став одразу відомий громадськості, Чернівецька обласна адміністрація, а тепер і центральний офіс Партії регіонів, намагаються відхреститися від свого ставленика, відзначають в партії Яценюка.

“Офіційно заявляємо – Михайло Бойчук не є членом “Фронту змін”. Певний період часу він очолював Заставнівську районну організацію партії, проте в квітні 2010 року був призначений указом президента України на посаду голови Заставнівської районної державної адміністрації Чернівецької області.

Оскільки партія “Фронт Змін” після перемоги на виборах президента 2010 року Віктора Януковича оголосила про перехід в опозицію, вона наполягла на тому, щоб Михайло Бойчук вийшов із партії та склав із себе повноваження голови місцевої парторганізації. Відповідну заяву він написав 24 квітня 2010 року”, – повідомляє “Фронт змін”.

“Михайло Бойчук був виключений з партії рішенням ради Чернівецької обласної організації від 16 серпня 2010 року (документ дивіться тут). Заставнівську районну організацію “Фронту Змін” очолив Яценюк Антон Степанович.

Особливо звертаємо вашу увагу на те, що Михайло Бойчук очолював список Партії Регіонів на місцевих виборах в жовтні 2010 року до Заставнівської районної ради. Тому Партії регіонів не вдасться відмежуватися від свого одіозного соратника”, – відзначають в партії.

“Сьогодні відбувається планомірна кампанії з дискредитації опозиційних політичних сил. Партія регіонів намагається усіма способами боротися з єдиною політичною силою, що не дає їх захопити повну владу в Чернівецькій області – “Фронтом Змін”. Останній аргумент – відверта брехня. В той же час саме президент несе відповідальність за призначення Михайла Бойчука на владну посаду – указ про це є на сайті президента. Тому не треба перекладати відповідальність з хворої голови на здорову. Визнавати свої помилки – це прояв волі та сили. Намагання приховати свої помилки – це ознака слабкості. Влада має продемонструвати силу і визнати свою помилку в тому, що призначили на відповідальну посаду людину, яку тепер звинувачують у звірячому побитті людей”, – заявив лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, раніше Партія регіонів поширила інформацію, що екс-чиновник, який побив рибалок в Чернівецькій області належить до “Фронту змін”.

Заява Михайла Бойчука на виключення з “Фронту змін”:

Заява Михайла Бойчука на виключення з "Фронту змін"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.