Новини політики. 17 квітня. Американські сенатори стурбовані погіршенням інвестиційного клімату та регресом політичних свобод в Україні.

Юлія Тимошенко
В Україні скорочується демократія

Про це заявили сенатори США – члени делегації Конгресу під час зустрічі з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

“Ми отримуємо дуже тривожні сигнали від наших бізнесменів. Особливе занепокоєння викликають погіршення умов для ведення бізнесу, корупція, введення урядом квот на сільськогосподарську продукцію та регрес політичних свобод в Україні“, – наголосив сенатор Джефф Сешинс.

У свою чергу Тимошенко заявила, що “в Україні відбувається ерозія демократії та встановлено авторитарну систему правління”.

“Про це, зокрема, свідчать систематичне порушення Конституції та законів президентом Януковичем і підвладним йому урядом, нехтування правами і свободами людей, залякування та репресії влади проти опозиції, підпорядкування правосуддя та судової системи адміністрації президента, цензура, побиття та зникнення журналістів”, – йдеться у повідомленні.

“Рік тому Україна сіла у потяг, який прямує у зворотному напряму від демократії та європейської інтеграції”, – сказала Тимошенко.

“Без запровадження справжніх цінностей інвестиційний клімат в Україні не покращиться. На жаль, зараз олігархи Януковича приватизували усі сфери життя України – економічну, політичну та соціальну”, – вважає вона.

Водночас сенатори підкреслили, що “Україна є стратегічним партнером США і дуже важливо вести діалог щодо двостороннього співробітництва не тільки з чинним урядом України, а і з опозицією”, зазначили у БЮТ.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.