Новини економіки. 28 квітня. Вартість приватизованого держмайна в України, за оцінками зарубіжних фахівців, становить близько $500 млрд.

Ігор Беркут

Про це заявив лідер партії “Велика УкраїнаІгор Беркут під час Інтернет-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

“Вартість приватизованого держмайна, за оцінками зарубіжних фахівців, становить близько $500 млрд. Держава ж отримало за все, що становить економіку країни, $6 млрд. З них $5 млрд. – за одну “Криворіжсталь”. Тобто, за все інше – металургію, хімію, нафтопереробку і інше, і інше – держава отримала $1 млрд. Причому, за даними Національного банку України, ці підприємства щороку переводять на офшори прибутки $30-40 млрд. Нічим іншим, як злочином, це не називається”, – підкреслив Беркут.

Також, за його словами, практично всі українські підприємства, вдало відібрані у держави в минулому, сьогодні належать нерезидентам.

“У результаті весь отриманий прибуток, який є результатом трудових зусиль всього суспільства, на законних підставах і всупереч інтересам народу експортується на рахунки офшорних компаній в зарубіжні банки, що суперечить економічним інтересам країни і підриває національну безпеку. Існування ж держави відбувається за рахунок залучення дорогих кредитів із Заходу, які “вішаються” на державу, а значить, на народ. Розширене виробництво в країні на таких умовах вести взагалі неможливо, що веде нашу країну прямо в країни четвертого світу в середньостроковій перспективі”, – зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.