Новини України. 9 квітня. Тернопіль. Депутати Тернопільської міської ради ухвалили рішення заборонити розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах Тернополя.

Тернопіль заборонив червоні прапори

Відповідне рішення вони прийняли на сьомій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання, повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

“Українці повинні відзначати свята без символіки неіснуючої країни. Ми за те, щоб проводити святкування з державними прапорами, тому прийняли рішення заборонити використання радянської символіки. Вшановувати пам’ять загиблих, класти квіти до пам’ятників можна з українськими прапорами, а не з червоними прапорами імперії, яка призвела до загибелі мільйонів українців. Ми на своїй Богом даній землі повинні прославляти українські символи”, – сказав міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, раніше Львівська обласна рада ухвалила заяву про недопущення вивішування червоних радянських прапорів на всіх адміністративних будівлях 9 травня. Заява направлена ​​до Житомирської обласної, Одеської та Севастопольської міських рад, які вирішили вивішувати радянський прапор у цей день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.