Новини світу. 1 квітня. Росія. Рогата краса і гордість Муромського УВС, козел на прізвисько Борис, продовжить доблесну службу охоронцем у кінно-кінологічній службі.

козел
У російській міліції служать козли

Парнокопитний поліцейський охороняє конячок від гризунів і ласок. Головна зброя охоронця – запах, який дрібні тваринки на дух не переносять.

Улюбленець поліцейських ось вже 6 років перебуває в штаті і офіційно є  на забезпеченні. До рогатого охоронця звертаються на ім’я та по батькові – Борис Борисович визнає тільки шанобливе ставлення.

В якості літньої резиденції козлу виділили окрему будку, а на зиму заводять його в тепле стійло поряд з породистими кіньми.

З їжі козлик воліє овес і морквину, особливо радіє гостинцям від кінологів.

Борис Борисович у нас співробітник серйозний, – посміхається інспектор штабу УВС Мурома і Муромського району Дмитро Філатов. – І в стайні тварина аж ніяк не даремна! Місцеві навіть побоюються його рогів. Але з ним можна подружитися, якщо пригостити його шматочком хліба або вівсом. Тоді Борис Борисович охоче йде на контакт”.

Бориса підкинули в кінну міліцію ще малюком. Козлик швидко подружився з усіма конячками і співробітниками УВС.

Спеціальну атестацію для козла проводити не стали – немає необхідності.

Борис Борисович відмінно виконує свої обов’язки, не хуліганить, начальство слухає, суворо дотримується закону і порядку.

ВІДЕО

Джерело lifenews.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.