Новини світу. 15 квітня. Росія. Чоловік, який довгий час просив оформити йому групу по інвалідності, у п’ятницю підпалив себе перед кабінетом головлікаря Білогірської міської лікарні в Амурській області.

пожежа, самоспалення
Чоловік підпалив себе в лікарні

Про це повідомляє РІА “Новини” заступник головного лікаря Білогірської ЦРЛ Андрій Горшков.

За його словами, 60-річний чоловік був частим гостем у кабінетах лікарів і постійно вимагав оформити йому групу по інвалідності, часто – в грубій формі.

“Йому неодноразово пояснювали, що одноосібно медики це питання не вирішують і необхідно пройти медико-соціальну експертизу. Чоловік не хотів навіть слухати про поділ повноважень і вважав, що довідку йому можуть дати в будь-якому кабінеті”, – переконує співрозмовник.

Він зазначив, що в цей день чоловік прийшов на прийом до головного лікаря, якого на місці не виявилося, так як він був на нараді в мерії. Відвідач почав лаятися в приймальні, вів себе не зовсім адекватно, потім витягнув ємність з бензином і облив себе.

“Секретар і ще одна жінка не дозволили йому підпалити себе і вивели в коридор, де чоловік повторив спробу. Він спалахнув як смолоскип, одна жінка побігла за вогнегасником, інша викликала пожежних, які знаходяться через дорогу. Вони його і загасили”, – продовжив співрозмовник .

За відомостями лікарів, чоловік знаходиться у важкому стані в реанімації.

Як повідомив старший помічник керівника обласного слідчого комітету Олексій Лубинський, зараз слідство проводить перевірку за фактом інциденту.

“Поки складно давати оцінку діям медиків. За попередньою інформацією, чоловік до недавнього часу перебував у місцях позбавлення волі”, – повідомив Лубинський.

Проте хочеться запитати чи підпалив би себе цей чоловік, якби він справді був неправий чи лікарі усе ж щось приховують?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.