Новини світу. 9 квітня. Федеральна служба безпеки РФ не збирається забороняти інтернет-сервіси Skype, Gmail і Hotmail в Росії.

Skype
ФСБ Росії вирішило, що Skype - це все-таки передові технології

Представник центру громадських зв’язків ФСБ підкреслив, що розвиток передових технологій – це “природний процес, якому потрібно сприяти”.

Напередодні заступник керівника науково-технічної служби – начальник Центру захисту інформації та спеціального зв’язку ФСБ Росії Олександр Андрєєчкін заявив, що сервіси Gmail, Hotmail і Skype представляють загрозу безпеці РФ. Занепокоєння ФСБ викликало використання в мережах зв’язку загального користування РФ шифрувальних засобів іноземного виробництва.

За словами Андрєєчкіна, зашифровані подібним чином дані складно контролювати оперативно.

“Безконтрольне використання таких засобів шифрування в мережах загального користування може призвести до масштабної загрози безпеці в РФ”, – заявив він.

В РФ програмні засоби щодо шифрування даних надають такі інтернет-сервіси, як Gmail, Hotmail і оператор IP-телефонії Skype.

У Кремлі оперативно відреагували на заяву Олександра Андрєєчкіна і відзначили, що представник ФСБ Росії “перевищив свої повноваження і поспішив з висновками”.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.