Новини культури. 9 квітня. Американська академія звукозапису прийняла рішення про виключення 31-ої категорії зі списку номінацій на премію “Греммі”.

"Греммі" вкоротили номінації

В результаті Академія наступного разу роздасть 78 нагород, а не 109, як було в лютому 2011 року. Втім, під час минулої основної церемонії з трьох десятків видалених номінацій премії вручалися тільки в десяти. Решта нагороди традиційно оголошували днем раніше на значно скромнішій церемонії.

При цьому повністю відмовляться тільки від частини номінацій. Інші ж зіллються з близькими категоріями. Наприклад, Академія об’єднала “Кращий жіночий вокал у поп-музиці” і “Найкращий чоловічий вокал в поп-музиці” в одну категорію – “Кращий соло-вокаліст в поп-музиці”.

Крім того, починаючи з наступного року хард-рокери і металісти будуть претендувати на одну премію “Греммі” (до цих пір для них існували окремі номінації). Число категорій, присвячених R&B, знизилося з восьми до чотирьох. Джазових “Греммі” тепер буде чотири, а не шість, класичних – дев’ять замість 13.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.