Новини світу. 2 квітня. Польща. Зі схильними до насильства футбольними фанатами польська юстиція церемонитися не збирається.

фанати, фани, Сербські, сербія
В Польщі агресивних фанів судитимуть одразу ж на стадіонах

Під час фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 р. Футбольних хуліганів в Польщі будуть судити на місці, пише Deutsche Welle. Співорганізатори першості висловлюють надію, що це допоможе утримати під контролем проблему насильства на стадіонах.

Зі схильними до насильства футбольними фанатами польська юстиція церемонитися не збирається. Процеси затриманим влаштують мало не на стадіонах. Як повідомило німецьке інформаційне агентство DPA з посиланням на міністра юстиції Польщі Кшиштофа Квятковського, транспортування до судів не знадобиться, оскільки судді будуть оголошувати вироки з допомогою прямих відео-включень. Садити порушників порядку будуть прямо на стадіонах, для цього спеціально споруджуються окремі приміщення.

За словами міністра, законопроект про відповідні зміни в законодавство незабаром представлять на розгляд парламенту.

Особливу увагу проблемі хуліганства Польща приділяє не дарма. Під час спортивних подій тут часто має місце насильство. Тільки минулої суботи в Лодзі в результаті масштабної бійки (близько 150 фанатів) загинув 24-річний юнак.

У минулому році в ряді польських міст через прояви насильства з боку футбольних фанатів отримали поранення десятки поліцейських, також були пошкоджені спортивні споруди.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.