Новини України. 23 квітня. Одеса. У церкві Святої мучениці Тетяни, яка знаходиться на території Національного університету “Одеська юридична академія”, відбулося освячення унікального пасхального яйця – висотою 2,1 і діаметром 1,5 метрів.

писанка
Одеса по-своєму готується до свят

Про це повідомив прес-секретар президента академії Сергія Ківалова В’ячеслав Поліщук.

Освятив пасхальне яйце Митрополит Одеський та Ізмаїльський Владика Агафангел.

Перша студентська Церква Святої мучениці Тетяни відтворює у своїй архітектурі форму пасхального яйця, яка є унікальною і єдиною в Україні. Саме тому виникла ідея впровадження традиції щорічного розпису великодніх писанок студентами.

Президент Національного університету “Одеська юридична академія” Сергій Ківалов під час заходу зазначив, що цей храм став місцем духовного оновлення студентів та викладачів університету, городян і гостей Одеси.

“Ідея проекту, перш за все, полягає в єдності студентів у дні Великодніх свят через розвиток особистості в гармонії із Всесвітом для зміцнення державності України, адже свято Воскресіння Христового – це основа нашої віри”, – додав С.Ківалов.

Напередодні Великодня студенти розписали кожен свою писанку і розмістили в загальному пасхальному яйці як символ єдності різних особистостей у вічній гармонії світу.

Надалі планується щороку до проекту залучати широке коло студентів України.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.