Новини світу. 18 квітня. В Нью-Йорку в понеділок оголосили лауреатів Пулітцерівської премії. Список лауреатів опублікований на офіційному сайті заходу.

The Los Angeles Times
Los Angeles Times отримала дві нагороди Пулітцера

Переможцем у найпрестижнішій номінації “За служіння суспільству”, лауреат якої отримує золоту медаль, стала газета The Los Angeles Times. Видання заслужило нагороду за матеріал про корупцію в невеликому каліфорнійському місті Белл, влада якого встановила собі надзвичайно високі зарплати. Публікація призвела до серії арештів і реформ в місті.

У найпрестижнішій номінації були також представлені матеріали журналістів Bloomberg News і The New York Times.

Крім того, The Los Angeles Times дісталася нагорода в категорії “Фоторепортаж”. Фотограф Барбара Девідсон отримала премію за серію фотографій жертв гангстерських воєн на вулицях Лос-Анджелеса.

The New York Times отримала нагороди у номінаціях “Міжнародний репортаж” і “Коментар”.

У престижній номінації “За видатну подачу сенсаційного матеріалу” нагороду не отримало жодне з видань. Фіналістами були журналісти Chicago Tribune, The Miami Herald спільно з El Nuevo Herald, а також нешвілльская газета The Tennessean. Нагороду за видатне розслідування отримала журналістка The Sarasota Herald Tribune-Пейдж Ст. Джон за виявлення слабких місць у системі страхування майна у Флориді.

Пулітцерівська премія вважається однією з найпрестижніших премій в галузі журналістики і літератури в США. Лауреати премії визначаються опікунами Колумбійського університету в Нью-Йорку. У різні роки Пулітцерівську премію у відповідних номінаціях отримували Вільям Фолкнер, Ернест Хемінгуей, Джон Апдайк, Харпер Лі, Роберт Фрост, Теннессі Вільямс, Артур Міллер, а також Боб Ділан.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.