Новини України. 5 квітня. Виконавчий директор Східного комітету німецької економіки доктор Райнер Лінднер пропонує призупинити дію візового режиму між ЄС і України на час проведення чемпіонату Європи з футболу.

Віза
В Німеччині хочуть лібералізувати візовий режим з Україною

Один з керівників впливової німецької структури вважає: Україна не в стані до початку Євро-2012 виконати всі вимоги, висунуті ЄС в якості обов’язкових умов для встановлення безвізового режиму між Європейським Союзом і Україною, повідомляє “Дзеркало тижня”.

«Давайте зважимося на наступний, сміливий крок і призупинимо дію візового режиму для українців на час проведення ЧЄ з футболу, або, як мінімум, скасуємо консульські збори за оформлення віз. Якщо не вдасться досягти згоди в рамках ЄС, то ініціативу в цьому питанні повинна взяти на себе Німеччина», – заявив Лінднер.

За його словами, «наша кінцева мета – це скасування візового режиму… Чемпіонат Європи допоможе нам побудувати нові мости між Німеччиною, ЄС і Україною. Позитивним сигналом міг би стати безвізовий режим для жителів України на час проведення Євро».

Східний комітет німецької економіки заснований в 1952 році як колективний орган низки головних об’єднань підприємницьких спілок Німеччини. Засновиниками Комітету є, зокрема, Федеральний союз німецької промисловості, Федеральна спілка німецьких банків, Об’єднаний союз німецьких страховиків. Східний комітет німецької економіки виступає в ролі посередника німецьких підприємств на ринках Росії, Україні, Білорусі, Південно-Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, сприяє розвитку економічних зв’язків між цими регіонами і Німеччиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.