Новини України. 14 квітня. Слідчий Генпрокуратури Сергій Войченко, який очолює слідчу групу з розслідування кримінальної справи проти лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка, відмовляється допустити до нього лікарів.

Юрій Луценко
Луценка не хочуть відпустити до лікарів

Про це заявила дружина екс-міністра Ірина, повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.

Вона зазначила, що 4-місячне перебування у СІЗО вплинуло на здоров’я її чоловіка.

“Юра ніколи на жалівся, лише інколи звертав увагу на якісь незручності. Але зараз стан його здоров’я погіршився і це видно з першого погляду”, – зауважила дружина Юрія Луценка.

Ірина Луценко повідомила, що зверталася до однієї з клінік, описала симптоми погіршення здоров’я Юрія Луценка, і лікарі порадили їй зробити розгорнуті аналізи крові.

“Забір крові відбувся у СІЗО. Результати аналізів підтвердили, що в організмі мого чоловіка відбувається певний запальний процес у достатньо серйозній динаміці. Пізніше начальник медчастини СІЗО особисто провів медичне обстеження і підтвердив, що мій чоловік має серйозні проблеми зі здоров’ям”, – наголосила Ірина Луценко.

Вона зазначила, що для повного з’ясування причини погіршення здоров’я Юрія Луценка необхідно проведення додаткових медичних обстежень і отримання кваліфікованої консультації лікаря, що неможливо здійснити силами і засобами медичної частини СІЗО.

Для отримання дозволу на допуск лікаря в слідчий ізолятор Ірина Луценко подала всі необхідні документи слідчому Сергію Войченку, який одноосібно вирішує подібні питання, передає прес-служба “Народної самооборони”.

“Але, незважаючи на результати аналізів крові та висновки начмеду СІЗО, слідчий без обґрунтування причин відмовив моєму чоловікові у консультації лікаря”, – наголосила Ірина Луценко.

Ірина Степанівна зауважила, що Анатолію Макаренку, який також знаходиться у СІЗО і має серйозні проблеми зі здоров’ям, слідчі також відмовили у наданні незалежної медичної допомоги через нібито неналежне оформлення запиту.

“Відмову у наданні кваліфікованої медичної допомоги моєму чоловікові я розцінюю як один з методів тиску на нього. Мова ж йде не про те, що Юрія Луценка треба відправити з СІЗО в санаторій, а про те, щоб просто дозволити лікарю потрапити в ізолятор і кваліфіковано його обстежити”, – обурилась Ірина Луценко.

Вона також додала, що Луценко у п’ятницю ознайомиться із 46-м томом кримінальної справи і йому залишиться прочитати останній, “таємний” том, в якому містяться відомості про державну таємницю. Юрій Луценко планує завершити читання всієї справи на початку наступного тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.