Новини України. 8 квітня. Крим. Більшість кримчан вважають Україну своєю батьківщиною.

Україна
В Криму все більше патріотів України

У Криму значно зріс рівень патріотизму щодо України. Так з 2008 по 2011 рік кількість людей, що сприймають країну проживання як батьківщину, збільшилася на 32% – до 71,3%.

Про це йдеться в результатах опитування, проведеного Центром Разумкова спільно з Фондом Фрідріха Науманна в Україні.

Водночас цей показник залишається найнижчим серед регіонів України. У середньому по країні він становить 93%. Також суттєві відмінності має сприйняття кримчанами загроз безпеки.

Зокрема, це стосується показників НАТО: загрозу з боку Альянсу відчуває 51% населення, тоді як в цілому по країні цей показник – 20,6%.

Велику загрозу кримчани відчувають тільки від міжнародного тероризму – 59%. Загрозу протистояння між різними регіонами України вважає реальною 17,9%, при тому, що загрозу з боку США та української влади вбачають по 13% постійних мешканців Криму.

Також з 24,4 до 10,2% зменшилася, на думку кримчан, ймовірність гострого міжнародного конфлікту, пов’язаного з півостровом.

Опитування проводилося з 21 лютого по 14 березня 2011 року в АРК. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Всеукраїнське дослідження проводилося з 1 по 10 березня 2011 року. Імовірність похибки така сама, опитано було 2011 респондентів.

Нагадаємо, що згідно з переписом населення, що проводився в 2001 році, лише 65,17% жителів Криму народилися в нинішніх межах України, в середньому по країні цей показник – 88,95%.

Нагадаємо, що у Криму погрожують відповідальністю за знущання над червоними прапорами.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.