Новини України. 21 квітня. Депутати Сімферопольської міськради затвердили Програму поводження з побутовими відходами Сімферополя на 2011-2012 роки та на перспективу розвитку до 2015 року.

сміття
"Оформлення" сміття в Сімферополі коштуватиме 1,2 млрд. грн.

Відповідне рішення було прийнято більшістю голосів на черговій 14-й сесії Сімферопольської міської ради VI скликання. За ухвалення даного рішення проголосували 53 з 63 депутатів, присутніх у сесійній залі.

На першому етапі реалізації програми, до кінця поточного року міськрада планує побудувати зливну станцію для утилізації рідких нечистот вартістю 9 млн. грн. і придбати 5 одиниць техніки для вивезення рідких нечистот вартістю 1,25 млн. грн. Також передбачається придбання 18 одиниць спецтехніки вартістю 27 млн. грн. для прибирання і поливу територій міста, 53 одиниць спецтехніки вартістю 23,83 млн. грн. для зимового утримання вулично-дорожньої мережі кримської столиці. Крім того, на першому етапі програми передбачено оновлення контейнерного господарства та парку сміттєвозів, а також ліквідація несанкціонованих звалищ. На ці цілі в 2011 році Сімферопольська міськрада витратить 47 млн. грн.

В цілому програма оцінюється в 1,2 млрд. грн. і передбачає також будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу. Джерелами фінансування програми визначені кошти Держбюджету України, бюджету АРК та міського бюджету, а також гранти, кредити і благодійні внески.

Підсумком реалізації Програми поводження з побутовими відходами Сімферополя на 2011-2012 роки та на перспективу розвитку до 2015 року має стати зменшення обсягів захоронення сміття, його шкідливого впливу на здоров’я людей, а також продовження терміну служби полігону ТПВ.

Сьогодні всі побутові відходи міста вивозяться на полігон (звалище), розміщений в межах міста, в північно-східній промисловій зоні. Звалище експлуатується з 1981 р. Загальна площа полігону близько 26 гектарів. Середня товщина шару відходів близько 10 м. Від початку експлуатації на звалищі розміщено більше 5,5 млн. тонн відходів. Середньорічне формування побутових відходів складає близько 1 млн. куб. м, або близько 200 тис. тонн.

В даний час полігон експлуатує українсько-словацьке спільне підприємство ТОВ “СІМЕКО” (відповідно до укладеного договору концесії).

Джерело Е-Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.