Новини України. 12 квітня. У Києві з’явилися графіті, де Януковича відправили на “три букви”.

Янукович на ЙУХ
Януковичу придумали "напрям руху президента"

Про це повідомляє сайт кампанії “Ми всі”.

В столиці України провели акцію, де було “вказано напрямок руху президента”: на дніпровській набережній Києва зробили графіті із текстом “Януковича на ЙУХ!”, йдеться в повідомленні.

Також подібні написи з’явилися і в інших місцях міста.

“Попри те, що сам голова держави дедалі більше віддаляється від народу, і з висоти свого вертольота не побачить адресованого йому повідомлення, його побачать звичайні пересічні громадяни, які зрозуміють, що вони не єдині в своєму протесті проти режиму. А також дане графіті добряче дратуватиме підконтрольних Януковичу чиновників та правохоронців”, – повідомляють автори “Ми всі”.

“Всім, хто підтримує запропонований президентові напрямок руху і бажає приєднатися до акції, ініціатори кампанії пропонують взяти собі значок із “закодованим” посланням президенту — “ЯНК, ПНХ!”. Значок можна дістати безкоштовно, написавши на нашу електронну скриньку чи зателефонувавши, і почепити на сумку чи одяг”, – додають вони.

НА ЙУХЯНК ПНХ

ЯНК ПНХ

На сайті активістів кампанії повідомляється, що “кампанія “Ми Всі” — це не піар-акція, що створена для оновлення іміджу якогось старого політика, розкрутки нового, чи реклами певного об’єднання – це кампанія звичайних людей, які висловлюють своє незадоволення існуючою владою”.

Відзначається, що вся кампанія фінансується виключно коштом активістів.

“Ми не підконтрольні якимось політикам чи бізнесменам. Ми не “професійні революціонери” — ми всі маємо роботу, родини, приватне життя. Але об’єдналися, коли зрозуміли, що можемо зробити щось інше, не так, як роблять усі, а яскравіше і агресивніше. Ми хочемо і можемо говорити те, що думаємо, не озираючись на чиюсь реакцію”, – заявляють активісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.