Новини світу. 22 квітня. Киргистан. 120 киргизьких народних обранців склалися по 700 сомів або 15 доларів, щоб магічним способом нормалізувати роботу парламенту.

Жогорку Кенеш

Зібраних грошей вистачило на 7 жертовних баранів, яких “урочисто” зарізали перед початоком пленарного засідання. Таким способом депутати спробували вигнати “злих духів», які, на їхню думку, заважають нормальній роботі парламенту: за останні роки будинок Жогорку Кенеш було двічі розгромлено під час революцій, а в перервах депутати періодично з’ясовують відносини за допомогою ніжок від крісел.

Спікер парламенту Ахматбек Келдібеков зазначив, що частина зібраних депутатами коштів була спрямована на рахунки будинків для престарілих та дитячих інтернатів.

Киргизькі користувачі інтернету моментально відреагували на «акцію» слуг народу і запропонували свої варіанти розвитку в країні мусульманського парламенту.

«Треба чекати появи пучків часнику в приміщеннях ЖК і охорону, озброєну осиковими кілками та зброєю з срібними кулями. Терміново треба прийняти закон про створення державної служби мисливців за привидами і про бойову магію. Необхідно вилучити з продажу ляльки вуду, що зображують парламентаріїв, і інші предмети похмурих культів. Всяких готовий, екстрасенсів та інших неформалів – під арешт щоб уникнути паранормальної революції», – припускають на киргизьких форумах.

За словами одного з учасників інтернет-форуму, практика жертвопринесення для вигнання злих духів використовується в сусідньому Узбекистані.

«Кілька років тому узбецький колега скаржився, що в його відсутність вирішили вигнати злих духів і покропили сервер кров’ю півня. Я тоді посміявся, подумавши, от сусіди – дикуни! Тепер покараний: у моїй країні настали схожі часи», – пише він. «А ще, коли у сусідів ламається літак, звуть не бортмеханіка, а муллу. Мені вже не смішно. Цікаво, у нас таку практику запровадять теж?», – Задається питанням користувач.

Учасники киргизьких політфорумов припустили, що в майбутньому душі вбитих баранів будуть переслідувати депутатів.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.