Новини світу. 26 квітня. Італія. Заступник міністра Італії з питань сім’ї Карло Джованарді несподівано виступив проти реклами з зображенням двох геїв, повідомляє InoPressa.ru з посиланням на La Repubblica.

В Італії боряться за здорову сім'ю?

За даними італійського видання, реклама, на якій двоє чоловіків стоять спиною до глядача, взявшись за руки, а внизу написано: «Ми відкриті всім сім’ям», була підготовлена ​​до відкриття пункту продажу IKEA в Катанії ще місяць тому. Однак тільки вчора, до того, як рекламу зняли, заступник міністра Джованарді оголосив, що ця реклама завдає удару по Конституції Італії.

«IKEA ставить під сумнів сім’ю. IKEA вільна звертатися до кого завгодно і направляти свої послання кому вважатиме за потрібне. Але в даному випадку термін «сім’я» відверто суперечить нашому основному закону, згідно з яким сім’я – це природне співтовариство, засноване на шлюбі», – заявив чиновник.

Висловлювання Джованарді прозвучали всього через декілька днів після того, як на депутата Паолу Сончі, яка гуляла по Риму зі своєю подругою, напали гомофоби, відзначає видання.

«Джованарді найбільшбезвідповідальним чином розпалює настрої ненависті, присутні в нашій країні», – прокоментував дії заступника міністра віце-голова Демпартії Італії Іван Скалфаротто.

Радикал Серджіо Ровазіо, у свою чергу, висловив надію, що Швеція виступить з офіційним протестом і вимагатиме від італійського уряду негайних вибачень. IKEA є приватною компанією і може робити все, що захоче, підкреслив Франко Грілліні, представник партії «Італія цінностей», а комітет Europride Roma 2011 в особі заступника секретаря заявив, що з вини Джованарді «Італія виглядає смішною», пише автор статті.

Проте викликає радість те, що ще є політики в Європі які захищають нормальну сім’ю.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.