Новини технологій. 30 квітня. В інтернеті з’явилися пропозиції від імені невідомих хакерів про продаж бази даних з номерами банківських карт, викрадених із мультимедійних мереж компанії “Sony”, і які належать, в основному, користувачам ігрової приставки “Playstation”.

Sony, соні
Хакери запропонували компанії викупити вкрадену базу даних

Як стало відомо, уряд Великобританії, США, Австралії та адміністрація Гонконгу почали розслідування одного з найбільших за масштабами хакерських зломів в історії інтернету.

У результаті були викрадені особисті дані 77 млн ​​користувачів “Playstation”, що мають у мережах “Sony” персональні рахунки, які використовуються для придбання мультимедійних послуг – мережевих ігор, прослуховування музики, перегляду фільмів, завантажування електронних книг.

Як заявив фахівець в галузі електронної безпеки Кевін Стівенс, він виявив на одному з хакерських інтернет-форумів оголошення, в якому за 100 тис доларів пропонується купити базу даних, що включає особисті дані 2200 тисяч користувачів мережі “Sony“. У базі містяться імена користувачів, їх адреси, паролі, номери і дати закінчення банківських карт, а також тризначні коди безпеки карток.

Автори оголошення стверджують, що вони запропонували компанії “Sony” викупити у них базу даних, але не отримали відповіді.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.