Новини світу. 22 квітня. Індія. Терміти з’їли в провінційному відділенні найбільшого індійського держбанку 10 мільйонів рупій (близько 225 тисяч доларів).

Терміти з'їли гроші

Про це повідомляє заступник голови поліції округу Барабанкі (штат Уттар-Прадеш) Винай Чандра.

Незвичайний випадок стався у відділенні State Bank of India у містечку Фатехпур, розташованому приблизно в 50 кілометрах від столиці цього штату міста Лакнау.

“Службовці банку зберігали нові купюри у вогнетривкій шафі. Гроші поклали три-чотири місяці тому, і з тих пір в шафу ніхто не заглядав. Ймовірно, туди проникла волога, інакше б терміти не почали їсти папір”, – сказав Чандра по телефону з Фатепура.

За його словами, основна маса купюр з’їдена не повністю, а понадкушувана.

“Гроші пошкоджені, але номери залишилися, тому їх можна буде обміняти на нові. Адміністрація банку обговорює з Резервним банком Індії обмін цих купюр на нові”, – сказав співрозмовник агентства.

Проведена поліцією перевірка не підтвердила версію про спробу приховати розкрадання, оскільки слідів злочину виявлено не було.

“Ми маємо справу з халатністю, неналежним зберіганням грошей, і керівництву банку доведеться виявити винних у халатності службовців”, – сказав Чандра.

Терміти здатні засвоювати деревну клітковину завдяки присутності в їх організмі симбіотичних (джгутикових) найпростіших. Терміти живуть громадами від декількох сотень до декількох мільйонів особин.

Джерело Риа Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.