Новини України. 5 квітня. В Харкові до Євро-2012 створено список осіб, яких не бажають бачити на стадіоні «Металіст».

стадіон Металіст
В Харкові вже визначили кого не пускати на стадіон

За словами заступника голови облдержадміністрації Василя Хоми, до нього входять фани, що звинувачувалися у хуліганських діях, екстремістські угруповання і просто «порушники спокою».

«У нас є групи ризику, які поділяються на фанів, потенційних терористів, карних злочинців. Також є люди, які вживають наркотики і можуть бути порушниками громадського порядку», – заявив пан Хома.

Також в обласному управлінні міліції збирають фотокартотеку фанів, які під час матчів постійно порушують правила поведінки на стадіоні. Така картотека створюється за прикладом міжнародної бази фанів і фан-рухів. Стосовно всіх людей, що потрапили до списку, вводитимуться обмеження на відвідування футбольних матчів, які є в європейських країнах.

Працівники ГУ МВС України в області збирають фототеку футбольних хуліганів для їх недопущення на матчі Євро-2012 у Харкові.

Готуються харківські правохоронці до роботи і з іноземними хуліганами. У структурі підрозділу карного розшуку створено окремий відділ з розкриття злочинів, «скоєних іноземцями і щодо них, а також сектор із боротьбі зі злочинами, пов’язаними з діяльністю радикальних молодіжних формувань».

За матеріалами Інформаційний центр Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.