Новини України. 2 квітня. У Шполянському районі Черкаської області незабаром буде встановлено унікальний знак, який вказує на розміщення географічного центру України.

Шпола - центр України

Розробити проект знака було доручено ще півроку тому головному архітектору області Василю Дмитренку. Вже є деякі напрацювання.

“Я хочу, щоб на цьому знаку були представлені всі області України. Адже центр географічний у нас знаходиться, але ми не використовуємо це місце для залучення туристів. Тоді, як вже на Кіровоградщині почали говорити, що центр України нібито у них”, – заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

У районній програмі “Будуємо нову Шполянщину” є пункт про розміщення пам’ятного знака. Крім того, програма передбачає створення культурно-туристичного комлексу. Для нього планується виділити 11,3 гектара на території, що відносяться до Сігнаівскої сільради.

Географічний центр України розташований на північній околиці села Мар’янівка (Шполянський район) між райцентром Шпола і селом Матусів Черкаської області.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.