Новини спорту. 1 квітня. Українські спортсменки завоювали дві нагороди на чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Дортмунді.

Українки здобули "золото" і "срібло"

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.

Вчора розігрувались три комплекти нагород, і в двох вагових категоріях на п’єдестал пошани піднімалися українки.

У ваговій категорії до 51 кг чемпіонкою Європи стала Юлія Благиня. У фіналі львів’янка перемогла триразову віце-чемпіонку Європи румунку Естер Добре.

У ваговій категорії до 48 кг срібну медаль завоювала Христина Дарануца. Українка у півфіналі перемогла румунку Христину Кротоу. Проте у фіналі програла колишній співвітчизниці, вихованиці львівської школи, Марії Стадник, яка виступає зараз за Азербайджан.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав борчинь, тренерів та колектив збірної з престижними нагородами першості Старого Світу та побажав подальших звершень, повідомляє НОК.

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті Європи бронзові медалі завоювали Василь Федоришин (60 кг) та Павло Олійник (96 кг).