Новини спорту. 16 квітня. Українська біатлоністка Віта Семеренко стала переможницею турніру з біатлону пам’яті Віталія Фатьянова – Кубка Газпрому на Камчатці.

віта семеренко
Віта Семеренко виграла гонку

Семеренко пройшла в суботу гонку переслідування на 10 кілометрів без єдиного промаху за 33 хвилини і 15 секунд рівно. Анастасія Кузьміна завоювала срібло, поступившись 1 хвилині 53,4 секундам і зробивши 5 промахів, третя – фінська спортсменка Кайса Макарайнен – з 3 промахами і відставанням 2 ​​хвилини 1,2 секунди.

Четверте місце зайняла сестра переможниці – Валя Семеренко.

На старт гонки переслідування у п’ятницю вийшли 26 спортсменок із 15 країн світу.

Змагання з біатлону пам’яті заслуженого тренера Віталія Фатьянова проходять на Камчатці втретє.

Приз пам’яті Віталія Фатьянова був заснований у 2007 році за сприяння ВАТ “Газпром“. Перші змагання пройшли в Новосибірську – місті, де жив і працював видатний тренер.