Новини України. 1 квітня. З сьогоднішнього дня в Україні будуть підвищені соціальні стандарти. Це зростання передбачене Законом України про державний бюджет на 2011 рік.

Україна збільшує видатки з держбюджету на соціалку""

Про це повідомив народний депутат з фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, фінансова нестабільність, дефіцит коштів змушують навіть розвинені країни Європи “різати” свої бюджети, в тому числі, за рахунок скорочення соцвиплат.

“Однак Україна пішла кардинально іншим шляхом – влада змогла знайти джерела істотного приросту доходів держбюджету і вирішити проблему з гідним фінансовим забезпеченням своїх громадян”, – вважає нардеп-регіонал.

Лук’янов зазначив, що вже в минулому році соціальні стандарти були збільшені на 37-47%. У цілому витрати Держбюджету соціальної спрямованості у 2010 році в порівнянні з 2008-2009 роками зросли на третину.

“У 2011 році ця позитивна динаміка збережеться. З квітня будуть підвищені мінімальна зарплата і мінімальна пенсія. Виростуть оклади і погодинний розмір зарплати, що спрямовано на виконання поставленого Президентом завдання – забезпечення справедливої ​​оплати праці в Україні. Крім того, буде підвищено прожитковий мінімум для всіх категорій громадян. А від цього показника, у свою чергу, залежать такі найважливіші соцстандарти, як допомога при народженні дитини і допомога по догляду за дитиною”, – повідомив парламентарій.

Він також зазначив, що протягом 2011 року соціальні стандарти будуть підніматися ще неодноразово. Зокрема, після квітневого підвищення очікуються з 1 жовтня і з 1 грудня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.