Новини світу. 16 квітня. Пекінські захисники тварин блокували на під’їзді до китайської столиці вантажівку, яка перевозила на північний схід країни, в місто Чанчунь, більше 500 собак, закуплених для перепродажу в місцеві ресторани.

пси, собаки
Ресторани використовують м'ясо собак

Вантажівку, заповнену собаками, виявив один з учасників добровільної організації із захисту тварин на під’їзді до шостої пекінської кільцевої автодороги. Побоюючись, що тварин перевозять незаконно і що вони можуть незабаром постраждати від рук людей, доброволець розмістив цю інформацію в своєму мікроблозі.

У п’ятницю близько полудня один із пекінських захисників тварин на легковому автомобілі блокував вантажівку, що рухалася по швидкісній магістралі з собаками, і звернувся за допомогою в поліцію.

Прибулі на місце події поліцейські з’ясували, що документи на вантаж, у тому числі медично-гігієнічні сертифікати, у повному порядку. За словами власника вантажу, в машині знаходилися 520 собак, закуплених у провінції Хенань, які перевозилися на забій у місто Чанчунь. М’ясо з цих собак потім мали розпродати по чанчунських ресторанах.

Тим часом, на місце події продовжували прибувати захисники тварин, яких через кілька годин зібралося кілька десятків людей. Незважаючи на наявність у перевізника всіх документів, що підтверджували правомірність перевезення “живого вантажу”, любителі тварин були сповнені рішучості випустити собак на волю. Торги затягнулися.

До вечора п’ятниці порядок на місці події підтримували близько 80 поліцейських.

За посередництва поліцейських до ранку суботи учасники конфлікту досягли угоди про викуп тварин. Один з благодійних фондів Пекіна погодився виділити 100 тисяч юанів (більше 15 тисяч доларів), проте це виявилося на 20 тисяч юанів менше, ніж вимагав господар “живого товару”. Наразі захисники тварин збирають кошти, яких бракує.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.