Новини світу. 21 квітня. У Москві ведуться пошуки 20-річного сина відомого розробника антивірусних програм Євгенія Касперського.

касперський
"Лабораторія Касперського" - найбільший у Європі виробник систем захисту

За даними джерела, Іван Касперський зник 19 квітня. Спочатку його розшуками займалися співробітники спецслужб, через два дні до пошуків підключилася поліція. Місцезнаходження хлопця невідоме.

Повідомляється, що викрадачі схопили юнака, коли він йшов на роботу. За неофіційними даними, за його звільнення зловмисники вимагають 3 млн євро.

Офіційного підтвердження в компанії “Лабораторія Касперського” поки отримати не вдалося.

“Лабораторія Касперського” – найбільший у Європі виробник систем захисту від шкідливого і небажаного програмного забезпечення (ПЗ), хакерських атак і спаму. Компанія входить до четвірки найбільших світових виробників програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки.

Продукти компанії захищають комп’ютери та мобільні пристрої більше 300 млн. користувачів у світі, технології використовуються у продуктах світових постачальників програмних та апаратних рішень.

“Лабораторія Касперського” представляє собою групу компаній з центральним офісом у Москві, п’ятьма географічними дивізіонами і десятками локальних представництв.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.