Новини світу. 14 квітня. Міліціонери Західного округу Москви спільно з Федеральною службою безпеки та Федеральною міграційною службою виявили “підземне місто” в Москві, де проживали 110 нелегальних мігрантів, повідомив начальник другої оперативно-розшукової частини кримінальної міліції УВС по ЗАТ Андрій Мішель.

мігранти
Трудові мігранти жили у бомбосховищі

За його словами, в управління внутрішніх справ надійшла оперативна інформація про те, що на величезній території одного з режимних підприємств у безпосередній близькості від Можайського шосе під землею в бомбосховищі живуть нелегальні мігранти – вихідці з Середньої Азії.

“Співробітники УВС по ЗАТ спільно з ФСБ і співробітниками ФМС провели перевірку і виявили на території секретного підприємства” підземне місто “з нелегальними жителями. За чотириметровим бетонним парканом із колючим дротом, під землею проживали 110 чоловіків і жінок. Приміщення були обладнані душовими, спальнями і навіть молельними кімнатами “, – розповів Мішель.

Велику частину “підземних” жителів депортують на Батьківщину, а 16 людей перевіряють на причетність до злочинів, скоєних на території Москви, повідомив він.

За даними правоохоронних органів, більшість із мігрантів працювали на підприємстві, розташованому на цій території, і були зайняті у виробництві лез і голок для швейних машин.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за кількома статтями КК РФ відносно керівника цього підприємства, відзначив начальник ОРЧ.

Зараз правоохоронні органи встановлюють законність оренди територій режимного об’єкта та обставини створення “підземного міста”, сказав Мішель.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.